ארוחת בוקר

חשיבותה של ארוחת בוקר הוא בעל משמעות עבורינו וכל שף פרטי מודע לעובדה זו. תזונאים רבים טוענים כי ארוחת הבוקר היא החשובה ביותר מבין כל הארוחות האחרות כיוון שהיא פותחת את היום ומספקת לנו אנרגיה במהלך היום. בדרך כלל מדובר בארוחה קלה יחסית לארוחות אחרות במהלך היום.

מתכוני ארוחת בוקר

מומלץ מאוד לא לאכול בארוחות בוקר פחמימות וסוכרים רבים כיוון שהדבר יוצר רעב מאוחר יותר ומעבר לכך מזון זה פחות בריא. ארוחת בוקר של שף פרטי מקצועי צריכה להכיל מרכיבי מזון שונים בריאים. עופר שף מתמחה גם בהכנת ארוחת בוקר מושקעת לקבוצות כאשר מגיע אל חברי הקבוצה עם כל הציוד הקולינרי הנדרש ומכין להם מתכוני ארוחת בוקר משובחת.

אנרגיה לגוף וחשיבותה

ארוחת בוקר מושקעת של עופר שף המשמש כשף פרטי כוללת ביצים, סלטים, מאפים, פוקצות, מיצים טבעיים ומגוון מצרכים אחרים. לדעת תזונאים רבים לא מומלץ לפסוח על ארוחת בוקר כיוון שהדבר יוצר עייפות במהלך היום וחוסר אנרגיה. כמו כן מומלץ לא להעמיס על גופינו יותר מידי מזון בארוחת הבוקר כיוון שאנו מתעוררים לאחר שינה ממושכת בבוקר גופינו צריך לקבל את מנות האנרגיה שלו בהדרגה.

יצירת יחודיות

אוכל המכיל את רוב רכיבי המזון נחשב לבריא יותר ומאפשר לגוף לקבל מרכיבים איכותיים יותר. התחום הקולינרי נחשב לתחרותי בשנים האחרונות ולכן שף פרטי המעוניין ליצור יחודיות צריך להשקיע בתזונה בריאה יותר הכוללת את כל אבות המזון. עופר שף מציע לכם מגוון רחב של תפריטים שונים הכוללים מזון בריא יותר.

סדנאות בישול

עופר שף גם מעביר לכם סדנאות בישול בצורה מקצועיות. בסדנת הבישול של השף פרטי עופר שף תוכלו להעשיר את הידע שלכם ולהינות ממטעמים משובחים.

קרא עוד על: קייטרינג לאירועים בבית לחוויה מושלמת

כתבו תגובה

שתפו את זה עם חברים

Facebook
WhatsApp
Twitter

לייעוץ או שאלות לחצו על הכפתור

תפריט נגישות