הכל על סלטים

קיימים סוגי מאכלים רבים שניתן לשלב איתם סלטים. סלטים מוגשים על ידי שף פרטי בתור תוספות למנה העיקרית או בין הקינוחים. סלטים הם תערובת של מזון קר הכוללים בעיקר ירקות או פירות המשתלבים עם דגים, בשר, אגוזים וסוגי מזון רבים אחרים. מקור המלה סלט (salade) הוא מהמילה salt שמשמעה מלח. המלח נפוץ מאוד בסוגים רבים של סלטים ומשפיע על טעמם לטובה.

סוגי סלטים

קיימים סוגים רבים של סלטים כמו למשל סלט ירוק שהוא סלט המורכב מתערובת של עלים. אחד מהסלטים הנפוצים בעולם הוא הסלט הישראלי שכיום מוגש במסעדות רבות ברחבי העולם. שף פרטי המעוניין להשקיע בסלטים שלו מתבל אותם בעזרת שמנים וסוגי רטבים שונים ובכך מעשיר את טעמם. עופר שף מתמחה בהכנת מגוון רחב של סלטים שונים להנאתכם.

מתכונים בריאים

אכילת סלט ירקות של שף פרטי נחשבת בריאה בכל ארוחה ולכן קיים ביקוש רב להזמנת סלטים במסעדות השונות. שפים רבים המעוניינים לשפר את התמקצעותם צריכים לתרגל מידי יום ולהתמקד במיתוג האישי שלהם. מתכונים רבים מצויים דווקא במזרח הרחוק ונחשבים כמתכונים בריאים יותר ולכן שפים רבים עוברים הכשרות באזור זה.

סדנאות בישול

אחד הדברים המייחדים את עופר שף כשף פרטי הם סדנאות בישול ומופעי שף שהוא מעביר לסועדיו ובכך מקנה להם ידע קולינרי רב. כיום גם חובבי בישול יכולים לרכוש ידע קולינרי בקלות על ידי צפיה בתוכניות בישול וקריאת ספרי בישול. הנגישות למתכונים השונים נמצאת כל הזמן בעלייה וכוללת אפשרויות רבות. יש לציין שהתחום הקולינרי מאפשר לשפים רבים ליצור מתכונים בריאים יותר במיוחד בשל העובדה שמדובר בטרנד הבריאות.

קרא עוד על: קייטרינג למסיבות ברמה אחרת

כתבו תגובה

שתפו את זה עם חברים

Facebook
WhatsApp
Twitter
טמפלט כללי לעמודים
טמפלט כללי לעמודים

לייעוץ או שאלות לחצו על הכפתור