ניקיון לאחר אירועי קייטרינג בבתים פרטיים

אתם קרוב לוודאי זוכרים את הפעם האחרונה שנאלצתם להתמודד עם אירוח של אנשים רבים בביתכם. בדרך כלל אירוע מעין זה כרוך בהקדשת זמן רב, בין השאר בפעילויות די מתישות – קניות בסופר, בישולים, להגיש, לנקות, לשטוף כלים. אין ספק שמדובר בעבודה קשה. לכן, בפעם הבאה שאתם רוצים או צריכים לארח רבים בביתכם, נכון יהיה לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג. את הפסקאות הבאות נקדיש כדי לעמוד על היתרונות שבכך.

האורחים יעריכו את זה

הזמנה של קייטרינג לטובת אירוע ביתי הייתה עשויה להיתפס בעבר כמעין עצלנות או פעולה המבוצעת מתוך נוחות גרידא. עם זאת, כיום ברור לכל כי לא כך הדבר. כולם מבינים כי אירוע רב משתתפים כרוך בעבודה קשה. בעידן בו רבים מאיתנו מקדישים שעות רבות לקריירה ולטיפול בילדים, לא נותר עוד זמן וכוח להשקיע באירוח של אחרים. לכן, במקרים בהם תבחרו לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג פרטית ולשלם לה, יהיו רבים שיראו זאת כהשקעה חריגה לטובה וכגורם חיובי באירוח.

לא תצטרכו עוד לנקות

יתרון משמעותי נוסף של השכרת שירותי קייטרינג הוא ביטול הצורך בהתעסקות עם ניקיון לאחר האירוע. קייטרינג פרטי אשר פורס ציוד בבית שלכם, לוקח בחשבון כי יהיה עליו לנקות לאחר מכן. בנוסף, סביר להניח שהבית שלכם זקוק לניקוי יסודי לאחר שאירחתם רבים אשר יצאו ונכנסו ממנו ולתוכו פעם אחר פעם ולכלכו אותו. לכן, חברות קייטרינג רבות מציעות שירותי ניקיון, או לחילופין את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית שתנקה בתום האירוע.

שף פרטי

מעבר לשירותי קייטרינג סטנדרטיים, כיום ישנם רבים הבוחרים להזמין שף פרטי לארוחות בעלות חשיבות מיוחדת או סתם בשביל הכיף. שף פרטי בבית מגיע אליכם הביתה עם שלל המצרכים הטריים והאיכותיים אותם אתם מקבלים במסעדה, שוהה במטבח הפרטי שלכם למספר שעות, ומבשל עבורכם ארוחת שף שתוגש ממש בשולחן האוכל הביתי שלכם. כלומר, אין מדובר בקיומו של אירוע קייטרינג בבית פרטי, אלא בשף פרטי שמגיע אליכם לערב בלתי נשכח. נכון, אמנם מדובר בהשקעה כספית מסוימת, אך ככל שמדובר במספר אנשים גבוה יותר, וככל שהם חשובים לכם יותר, כך ההוצאה עבור כך תהיה נוחה יותר.

בשבח הנוחות

אורח החיים הקדחתני המנוהל על ידי רבים מאיתנו מכתיב שגרת חיים שונה. היכולת שלנו לספק  בעצמנו את כל צרכינו הולכת ומצטמצמת ואנו חייבים להסתייע באחרים לשם כך. כאמור, אחד מההיבטים הבולטים לכך הוא באירוע אחרים לארוחה. אם תשכרו את שירותיו של שף פרטי, תוכלו לספק לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת, בד בבד עם הקלה משמעותית בעומס המוטל עליכם. השף הפרטי יבשל עבורכם את המטעמים אותם תבקשו ממנו, בעוד חברת ניקיון תותיר את ביתכם נקי ונעים בתום האירוע.

כתבו תגובה

שתפו את זה עם חברים

Facebook
WhatsApp
Twitter
טמפלט כללי לעמודים
טמפלט כללי לעמודים

לייעוץ או שאלות לחצו על הכפתור