ערך מוסף ללקוח

התפתחות תחום הבישול בשנים האחרונות יצרה אפשרויות רבות במיוחד עבור שף פרטי המעוניין לשדרג את חווית הבישול שלו. ההשקעה העיקרית בתחום הקולינרי מתבצעת כמובן על ידי השקעה בתזונה נכונה, אך מעבר לכך חשוב גם לשמור על כושר יצירתי ולפתח מתכונים יחודיים. עופר שף הוא שף פרטי המבשל תפריט מגוון המשקיע בחווית הבישול יחודית ונותן ערך מוסף ללקוחות.

סדנאות בישול

אותו ערך מוסף של שף פרטי יכול לבוא בצורות שונות אך הדבר החשוב ביותר הוא שהלקוח בסופו של דבר נהנה משירות איכותי יותר. אחד מערכי המוסף של עופר שף הוא שילוב של סדנאות בישול ומופעי שף במהלך הבישולים שלו. על ידי העברת סדנאות בישול הלקוח מקבל ערך מוסף וידע בתחום הקולינרי.

שפים

שפים רבים מתעניינים דווקא בלימוד קולינרי בארצות המזרח הרחוק ששם קיימת התמקדות בהכנת מתכונים בריאים יותר. הוכח שלתזונה קיימת השפעה ישירה ומכרעת על הבריאות שלנו ולכן חשוב מאוד עבור שף פרטי להתמקד באכילת מתכונים בריאים יותר. מעבר לכך אזור המזרח הרחוק מייצא מגוון רחב של תבלינים לארצות רבות ולכן מושך שפים רבים מכל העולם המעוניינים לשפר את יכולתם ולהתמקצע בתחום הקולינרי.

מתכונים בחיק הטבע

מתכננים אירוע חגיגי? עופר שף המשמש כשף פרטי נותן גם שירותי קייטרינג לאירועים ומציע לכם מגוון רחב של אפשרויות שונות החל מקייטרינג חלבי ועד לקייטרינג ביתי. מתכוניו המגוונים של עופר שף תורמים לחוויה הקולינרית ומעבר לכך יוצרים ציפיה רבה אצל אנשים רבים לתזונה נכונה יותר. עופר שף מעניק לכם שירות גם של שף בטבע הכולל הכנת מתכונים בחיק הטבע במקום בו אתם תבחרו. אירועים בחיק הטבע המשולבים עם בישול קולינרי מספקים הנאה רבה.

כתבו תגובה

שתפו את זה עם חברים

Facebook
WhatsApp
Twitter
טמפלט כללי לעמודים
טמפלט כללי לעמודים

לייעוץ או שאלות לחצו על הכפתור