קייטרינג לאירועים עם שף פרטי

כולנו אוהבים לחגוג אירועים משמעותיים בחיינו יחד עם קרובי משפחה וחברים: חתונה, ברית מילה, בר מצווה ואפילו "סתם" ימי הולדת, כל אלה דוגמאות לאירועים שכולנו ביקרנו בהם בין אם כאורחים או כבעלי השמחה. ובתוך האירוע, ואין זה משנה מה טיבו, אין ספק שאחד מן השיאים הוא הרגע שבו האורחים מתיישבים לאכול.

יש הרבה סוגים של קייטרינג לאירועים: יש שבוחרים בקייטרינג צמחוני, יש שמעדיפים טבעוני, יש שהולכים על חלבי ויש שבוחרים קצת מכל דבר. הבעיה היא שבסופו של דבר, לרוב המנות באירועים יש את אותו טעם, אותה נראות, אותם חומרי גלם ואותה חוויה קולינרית. גם אם מדי פעם יש מנה אחת יוצאת מן הכלל, היא תדהה במהירות ותיעלם מזיכרונם של האורחים.

זו אולי הסיבה החשובה ביותר בעטיה כדאי להזמין שף פרטי לאירוע שלכם: גם להגיש לאורחים שלכם מנות יוצאות מן הכלל וגם לוודא שהחוויה הקולינרית לה הם זוכים ברגע הטעימה תיחרט בזיכרונם לעוד זמן רב.

שף פרטי הוא סוג של אמן

הזמנת שף פרטי לאירוע שלכם היא לא עוד הזמנת קייטרינג לאירועים. בניגוד למשל לאולמות אירועים המייצרים מנות במספרים גדולים ובדרך כלל עושים שימוש במגוון קיצורי דרך כדי להתייעל, כמו למשל להכין מראש ולהקפיא על מנת להפשיר ולהגיש לאורחים מנה מחוממת, השף הפרטי מוודא שכל המרכיבים, בכל מנה שמוגשת לכל סועד, הם הטריים ביותר שיש. הוא לא רק מפקח על צוות עובדים שסר למרותו, אלא מכין את המנות בעצמו ביד רגישה ומקצועית.

יתרה מזאת, באירועים רבים השף הפרטי כלל לא מתחבא במטבח, מאחורי הקלעים, הרחק מעיני האורחים, אלא דווקא להיפך: בהחלט אפשר להבליט אותו, להציגו במרכז הבמה ולהפוך אותו למעין מופע בפני עצמו. במקרה כזה הוא לא רק יבשל, אלא ישתף את הקהל, יחלוק סיפורים מעניינים וטיפים לבישול, יתבל את המנות במלח, פלפל, אנרגיה וכריזמה ויהפוך לאחד ממסמרי הערב – מבלי לגנוב את הפוקוס מבעלי השמחה, כמובן.

בדיוק מה שצריך לאירוע בלתי נשכח

שף פרטי הוא אחד מהאלמנטים שיכולים להפוך אירוע מוצלח לאירוע בלתי נשכח. לצד השמחה שכל האורחים התכנסו כדי לחגוג, מיום הולדת ועד חופה וקידושין, השף הפרטי מביא עימו גם את חומרי הגלם הטריים ביותר, גם יד מקצועית ואנשי הצוות מנוסים, ובמידת הצורך גם מופע מרהיב שבסופו שלל מנות משובחות וטעימות לאורחים.

בעזרתו של השף הפרטי, רגע השיא של הישיבה לשולחן יהפוך להרבה יותר מרגש, מעניין וחווייתי. חוויה שלא רואים כל יום ולא טועמים בכל אירוע. כל מה שנותר לכם הוא להזמין את השף לאירוע שלכם, למסור לו את העדפותיכם (בנושאי כשרות, מגבלות תזונתיות, אלרגיות וכדומה) ולסמוך על הניסיון והמקצועיות של השף שיהפוך את האירוע שלכם לאירוע של פעם בחיים.

כתבו תגובה

שתפו את זה עם חברים

Facebook
WhatsApp
Twitter
טמפלט כללי לעמודים
טמפלט כללי לעמודים

לייעוץ או שאלות לחצו על הכפתור