קייטרינג על האש

אחד מהמאפיינים של הסועדים הישראלים הוא אהבתם לבישול על האש.  
צליית בשר על האש נפוצה בדרך כלל בחגים, באירועים מיוחדים ואפילו בסופי שבוע. טעמו של הבשר הצלוי מושך סועדים רבים שצולים בשר על המנגל.
קייטרינג על האש – גם שף פרטי יודע להבדיל בין סוגי בשר שונים בכל הקשור לצלייה על האש. קיימות מסעדות רבות בישראל המפנקות את סועדיהם בסוגים רבים של בשר על האש.

בשרים נפוצים במנגל

בדרך כלל הבשרים הנפוצים על האש הם שייטל, פילה, נקניקיות ואנטריקוט (הדרך לזהות בשר טרי היא לפי צבעו האדום). מומלץ לרכוש בשר טרי בסמוך לאירוע וכמו כן לקנות פחמים מרוכזים לצורך המנגל.
דבר חשוב נוסף הוא מלקחיים ושיפודי עץ שיהיו ברשותכם. לפני ההדלקה יש לפזר את הגחלים. לאחר מכן להדליק אותם באמצעות גפרור.

שף עד הבית

מנגל על האש הפך להנאה ישראלית של ממש עם השנים וכיום אירועים חגיגיים רבים מתקיימים בעזרתו של המנגל. עופר שף הוא שף פרטי מקצועי המתמחה במגוון רחב של בישולים שונים להנאתכם הכוללים גם סדנאות בישול, קייטרינג על האש  ומופעי שף איכותיים. אחד מהשירותים שתפסו תאוצה בשנים האחרונות היה שירות של שף עד הבית לאירועים בלתי נשכחים. שירות של שף פרטי עד הבית יוצר חוויה איכותית מאוד עבור סועדים רבים גם מכיוון שברוב המקרים מדובר על אירוע רומנטי.

מגוון מנות לבחירתכם

עופר שף מספק שירות של שף עד הבית שבמהלכו מגיע לביתכם ויוצר עבורכם מגוון של מנות שונות להנאתכם. תחום הבישול מתפתח כל הזמן ובשל כך שפים רבים מנסים להתאים את מתכונם בהתאם לטרנדים השונים. מעוניינים בארוחה מושקעת של עופר שף?

כתבו תגובה

שתפו את זה עם חברים

Facebook
WhatsApp
Twitter
טמפלט כללי לעמודים
טמפלט כללי לעמודים

לייעוץ או שאלות לחצו על הכפתור