קינוחים

אחת המנות שכל הסועדים מחכים לה היא כמובן הקינוח בסוף הארוחה. קינוחים מושקעים של שף פרטי נחשבים כבונוס בעייני רבים. ברוב המקרים הקינוח היא מנה מתוקה המגיעה בסוף הארוחה. במטבח הסיני לעומת זאת מנה מתוקה נאכלת באמצע הארוחה. הקינוח יכול להיות להגיע בצורות שונות ובדרך כלל מדובר בגלידה, מאפים, פירות ומזונות מתוקים אחרים.

קינוחים וקייטרינג

גם אצל עופר שף העובד כשף פרטי תוכלו להינות מקינוחים שונים המגיעים בצורות שונות. קינוחים רבים נפוצים גם בתחום הקייטרינג ומתאימים גם לסגנון האירוע. קינוחים משתנים גם בהתאם לעונות שונות. לדוגמא בקיץ נהוג לתת קרטיב או גלידה בשילוב עם משקה מוגז קר ובחורף לעומת זאת נותנים עוגות שוקולד ושוקו חם.

מיתוג אישי

אנשים תמיד אוהבים קינוחים מושקעים בארוחתם וזה למעשה מאפשר להם להעריך שף פרטי בצורה טובה יותר. בישולים רבים של שף פרטי בבישול מגוון תורמים רבות לארוחה מושקעת יותר. שף פרטי המכין מתכונים שונים תורם רבות לאיכות הארוחה ולמעשה יוצר עבורו מיתוג אישי. השקעתו של שף פרטי מגיעה לידי ביטוי גם בקינוחים שלו.

מתכוני בישול

מבקרי מסעדות רבים נותנים ציון למסעדה לפי פרמטרים שונים ולקוחים בחשבון גם את איכות הקינוחים שלה. הכנת מתכונים בריאים צריכה להתבצע במיומנות של שפים על מנת שהסועדים יהנו ממנה. חשוב לזכור שתחום הבישול מציע מגוון רחב של אפשרויות חדשות עבור סועדים רבים מאיתנו. עופר שף העובד בתור שף פרטי מציע לכם מגוון רחב של מתכוני בישול הכוללים אפשרויות חדשות. מומחי בישול רבים רואים בהכנת קינוחים כאומנות של ממש ולכן השקעה בקינוחים גורמת לסועדים רבים להעריך את השף בצורה טובה יותר.

קרא עוד על: קייטרינג לאירועים פרטיים ברמה אחרת

כתבו תגובה

שתפו את זה עם חברים

Facebook
WhatsApp
Twitter
טמפלט כללי לעמודים
טמפלט כללי לעמודים

לייעוץ או שאלות לחצו על הכפתור